بهترین مجموعه تعمیر قهوه ساز

نمایندگی تعمیر قهوه ساز

اگر از طرفداران قهوه و اسپرسو هستید، قهوه‌ساز یکی از دستگاه‌های ضروری در آشپزخانه‌تان محسوب می‌شود. برای رفع خستگی روزانه یا شروع روز کاری با انرژی بیشتر، بسیاری از افراد به قهوه روی می‌آورند. روش‌های گوناگونی برای تهیه یک فنجان قهوه وجود دارد، اما بسیاری ترجیح می‌دهند از دستگاه‌های مخصوص قهوه یا اسپرسو استفاده کنند. قهوه‌سازها در مدل‌های متنوعی در بازار موجودند و می‌توانند انواع مختلف قهوه را برای شما دم کنند.

تصور کنید یک بعدازظهر خسته از سرکار به خانه بازمی‌گردید، در حالی که در طول مسیر تنها به یک فنجان قهوه یا اسپرسو برای رفع خستگی فکر می‌کردید. به خانه می‌رسید و قبل از هر کاری برای دم کردن قهوه به سراغ قهوه‌ ساز می‌روید. اما متأسفانه، قهوه‌ساز خراب شده و خبری از فنجان قهوه نیست! بنابراین، باید به دنبال راه‌حلی برای تعمیر قهوه‌ ساز باشید.

برخی از مشکلات قهوه‌ ساز یا اسپرسوساز را می‌توانید خودتان برطرف کنید، اما مشکلات جدی‌تر به تخصص و مهارت نیاز دارند. سرویس تعمیر قهوه ‌ساز در محل یکی از سرویس‌های کاربردی و مقرون به صرفه تعمیرات پایتخت است که مشکل شما را به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل می‌کند.

تعمیر قهوه ساز
گارانتی 12 ماهه

گارانتی 12 ماهه

لوگوی تعمیرات پایتخت

تاسیس از دهه ۱۳۹۰

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

فاکتور رسمی

فاکتور رسمی

مراجعه حضوری به شرکت

مراجعه حضوری به شرکت

تحویل کالا توسط پیک تعمیرات پایتخت

تحویل رایگان توسط پیک

استفاده از قطعات اورجینال

استفاده از قطعات اورجینال

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

تعمیر تخصصی انوع برندهای قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز دلونگی
تعمیر قهوه ساز دلونگی
تعمیر قهوه ساز نوا 149
تعمیر قهوه ساز نوا 149
تعمیر قهوه ساز مولینکس
تعمیر قهوه ساز مولینکس
تعمیر قهوه ساز کاخلر
تعمیر قهوه ساز کاخلر
تعمیر قهوه ساز فلاویا
تعمیر قهوه ساز فلاویا
تعمیر قهوه ساز برینا
تعمیر قهوه ساز برینا
تعمیر قهوه ساز اسمگ
تعمیر قهوه ساز اسمگ
تعمیر قهوه ساز بوش
تعمیر قهوه ساز بوش
تعمیر قهوه ساز ویداس
تعمیر قهوه ساز ویداس
تعمیر قهوه ساز فیلیپس
تعمیر قهوه ساز فیلیپس
تعمیر قهوه ساز زیمنس
تعمیر قهوه ساز زیمنس
تعمیر قهوه ساز صنعتی
تعمیر قهوه ساز صنعتی
تعمیر قهوه ساز نف
تعمیر قهوه ساز نف
تعمیر قهوه ساز نوا 140
تعمیر قهوه ساز نوا 140
تعمیر قهوه ساز زیگما
تعمیر قهوه ساز زیگما
تعمیر قهوه ساز مباشی
تعمیر قهوه ساز مباشی

تعمیر قهوه ساز غرب تهران

قهوه ساز یکی از لوازم پرکاربرد در خانه های امروزی است که به شما کمک می کند تا به آسانی و در کمترین زمان، قهوه ای خوش عطر و طعم تهیه کنید.با این حال، ممکن است بعد از مدتی استفاده، قهوه ساز شما با مشکلاتی مواجه شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

در این صورت، شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های مجاز یا تعمیرکاران، نسبت به تعمیر قهوه سازتان اقدام کنید.

همچنین می توانید با استفاده از ویدئوهای آموزشی موجود در یوتیوب، مشکل قهوه سازتان را عیب یابی و رفع کنید. توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی، دفترچه راهنمای قهوه سازتان را مطالعه کنید و در صورت عدم آشنایی با تعمیرات، از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

تعمیر قهوه ساز غرب تهران

تعمیر قهوه ساز در تهران

تعمیر قهوه ساز در تهران

عملکرد و کارایی دستگاه اسپرسوساز به کمک قطعات داخلی که در ساختار آن مورد استفاده قرار گرفته است، تعیین می‌شود. این اجزا در کنار هم ساختار منسجم و منظمی را تشکیل می‌دهند که نتیجه آن، تهیه یک نوشیدنی خارق‌العاده به نام اسپرسو است. هر کدام از قطعات دستگاه بایستی سالم بوده و انجام وظیفه نمایند. در غیر این صورت نتیجه دلخواه به دست نمی‌آید و چه بسا وجود یک مشکل جزئی در قطعات، باعث از بین رفتن دستگاه نیز می‌شود.

در اسپرسوساز فضایی به نام هد گروپ وجود دارد که در آن پودر قهوه فشرده شده در معرض آب با فشار زیاد قرار می‌گیرد و نوشیدنی اسپرسو تهیه می‌شود. پودر قهوه در درون سبد فیلتر اسپرسوساز قرار می‌گیرد و ناخالصی و ذرات قهوه در آن جمع‌آوری می‌شود.

این قطعه از نشانگر فشار، تنظیم‌کننده درجه حرارت، دکمه خاموش/روشن تشکیل شده است. پمپ آب در انتقال آب با فشار زیاد و رسیدن آن به نقطه جوش در دستگاه اسپرسوساز نقش دارد. بویلر یا دیگ بخار وظیفه افزایش دمای آب را بر عهده دارد. این دما برای تولید قهوه از اهمیت خاصی برخوردار است.

با وجود قطعات اصلی و فرعی موجود در دستگاه اسپرسوساز، خدمات هوم خانه از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود؛ چرا که تعمیر هر بخش و قطعه‌ای در این دستگاه را متقبل می‌شوند. از جمله این خدمات می‌توان به تعمیرات موتور اسپرسوساز، پمپ آب، فیلتر، هد گروپ، نازل، سبد، ترموستات، و لامپ اسپرسوساز اشاره کرد.

آموزش تعمیر قهوه ساز خانگی

قبل از شروع هرگونه تعمیرات، دفترچه راهنمای قهوه‌ ساز خود را مطالعه کنید و از قطع بودن برق آن مطمئن شوید. مشکلات رایجی که ممکن است در قهوه‌ سازهای خانگی رخ دهد و راه‌حل‌های آن‌ها عبارت‌اند از:

اگر قهوه‌ ساز روشن نمی‌شود، ابتدا بررسی کنید که دستگاه به برق وصل باشد. دکمه روشن/خاموش را چک کنید، ممکن است خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. فیوز برق را نیز بررسی کنید، ممکن است سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در صورتی که قهوه‌ ساز آب را گرم نمی‌کند، مخزن آب را بررسی کنید که رسوب نبسته باشد و نیاز به تمیز کردن نداشته باشد. المنت گرم‌کننده را بررسی کنید، ممکن است سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. همچنین، ترموستات را بررسی کنید، ممکن است خراب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

اگر قهوه از قهوه‌ ساز چکه می‌کند، مخزن آب را بررسی کنید، ممکن است ترک خورده یا سوراخ شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. شلنگ‌های قهوه‌ ساز را بررسی کنید، ممکن است فرسوده شده باشند و نیاز به تعویض داشته باشند. صافی قهوه را نیز بررسی کنید، ممکن است مسدود شده باشد و نیاز به تمیز کردن داشته باشد. در صورتی که قهوه طعم بدی دارد، از آب تصفیه‌شده استفاده کنید و نوع قهوه خود را عوض کنید، زیرا ممکن است قهوه شما کهنه یا نامرغوب باشد. همچنین قهوه‌ ساز را رسوب‌زدایی کنید، زیرا رسوبات می‌توانند طعم قهوه را تحت تأثیر قرار دهند.

اگر قهوه‌ ساز صدای زیادی تولید می‌کند، بررسی کنید که دستگاه روی سطح صاف و تراز قرار گرفته باشد. مخزن آب را چک کنید، ممکن است رسوب بسته باشد و نیاز به تمیز کردن داشته باشد. قطعات قهوه‌ ساز را نیز بررسی کنید، ممکن است شل شده باشند و نیاز به سفت شدن داشته باشند. اگر با انجام این مراحل مشکل قهوه‌ ساز شما حل نشد، بهتر است از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

آموزش تعمیر قهوه ساز خانگی

سوالات متداول تعمیر قهوه ساز

ممکن است مشکل از پریز برق یا کابل برق قهوه‌ساز باشد. ابتدا اطمینان حاصل کنید که قهوه‌ساز به برق متصل است و پریز به درستی کار می‌کند. همچنین، بررسی کنید که آیا فیوز یا کلید اصلی قهوه‌ساز خراب نشده باشد.

این مشکل می‌تواند به دلیل خرابی المنت گرمایشی یا ترموستات قهوه‌ساز باشد. بهتر است دستگاه را باز کرده و این قطعات را بررسی کنید. اگر قادر به تعویض یا تعمیر این قطعات نیستید، به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

نشتی قهوه‌ساز ممکن است به دلیل ترک خوردن مخزن آب، شل شدن لوله‌ها یا خرابی واشرها باشد. بررسی کنید که همه اتصالات محکم باشند و مخزن آب سالم باشد. اگر واشرها یا لوله‌ها خراب شده‌اند، آن‌ها را تعویض کنید.

این مشکل می‌تواند ناشی از مسدود شدن فیلتر یا لوله‌ها باشد. فیلتر را تمیز کرده و از عدم وجود هرگونه رسوب در لوله‌ها اطمینان حاصل کنید. همچنین، بررسی کنید که قهوه به درستی آسیاب شده باشد و اندازه ذرات مناسب باشد.

صدای غیرمعمول ممکن است به دلیل وجود رسوبات آهکی در داخل قهوه‌ساز باشد. استفاده از یک محلول سرکه و آب برای تمیز کردن دستگاه می‌تواند کمک کند. اگر مشکل ادامه داشت، ممکن است مشکل از قطعات داخلی دستگاه باشد که نیاز به بررسی و تعویض دارند.

برای تمیز کردن قهوه‌ساز، از ترکیب آب و سرکه استفاده کنید. مخزن آب را با این محلول پر کرده و دستگاه را روشن کنید تا محلول از سیستم عبور کند. سپس دو بار با آب خالی دستگاه را روشن کنید تا بوی سرکه از بین برود. قطعات جداشدنی مانند فیلتر و مخزن قهوه را نیز با آب گرم و صابون شستشو دهید.

این بوی ممکن است به دلیل باقی‌ماندن ذرات قهوه یا روغن‌ها در دستگاه باشد. تمیز کردن منظم قهوه‌ساز با استفاده از محلول سرکه و آب می‌تواند از این مشکل جلوگیری کند. همچنین بررسی کنید که هیچ چیز در نزدیکی المنت گرمایشی سوختگی ایجاد نمی‌کند.