بهترین مجموعه تعمیر تلویزیون توشیبا

تعمیر تلویزیون توشیبا به صورت تخصصی

تلویزیون‌های توشیبا به دلیل کیفیت و کارایی بالا شناخته شده‌اند. با این حال، مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری، ممکن است با گذشت زمان دچار مشکلاتی شوند. خبر خوب این است که در اکثر موارد، نیازی به خرید تلویزیون جدید و متحمل شدن هزینه‌های اضافی نیست. با تعمیر تلویزیون توشیبا خود می توانید آن را به روزهای اول و بهترین حالت خود بازگردانید.

عیب یابی و تعمیر تلویزیون توشیبا

عیب یابی اولین قدم ضروری در هنگام بروز مشکل در تلویزیون توشیبای شما است. در این بخش، به بررسی برخی از مشکلات رایج در تلویزیون های توشیبا و ایراداتی که ممکن است در صورت استفاده مداوم و یا ناصحیح از تلویزیون توشیبا به وجود بیاید و اقداماتی که می‌توانید برای حل آن‌ها امتحان کنید، می‌پردازیم.

 

تعمیر تلویزیون توشیبا
گارانتی 12 ماهه

گارانتی ۱۲ ماهه

لوگوی تعمیرات پایتخت

تاسیس از دهه ۱۳۹۰

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

فاکتور رسمی

فاکتور رسمی

مراجعه حضوری به شرکت

مراجعه حضوری به شرکت

تحویل کالا توسط پیک تعمیرات پایتخت

تحویل رایگان توسط پیک

استفاده از قطعات اورجینال

قطعات اورجینال

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

علت قطع و وصل شدن مداوم تصویر تلویزیون توشیبا

تلویزیون شما ممکن است به دلیل مشکل در قطعات داخلی مانند بک لایت، پاور، پنل یا مین برد با قطع و وصل شدن تصویر مواجه شده باشد. این مشکل در تمام تلویزیون های امروزی، از جمله تلویزیون های توشیبا، رایج است. تیم فنی ما می تواند با حضور در منزل شما، عیب یابی تلویزیون را انجام داده و مشکل را در مدت زمان کوتاهی برطرف کند.

تاریک و روشن شدن صفحه نمایش تلویزیون توشیبا

تاریکی و روشن شدن تصویر در تلویزیون‌های توشیبا و سایر برندها، به خرابی پنل مربوط می‌شود. این مشکل معمولاً از بالای صفحه نمایش شروع می‌شود. تعمیر پنل باید توسط مراکز تعمیرات معتبر انجام شود، زیرا پنل گران‌ترین بخش تلویزیون است. بهتر است قبل از هر اقدامی تعمیر پنل خود را به دست یک تعمیر کار باتجربه بسپارید.

روشن نشدن و تعمیر تلویزیون توشیبا

مشکل رایج “روشن نشدن تلویزیون” همیشه به معنای خرابی جدی دستگاه نیست. گاهی اوقات، ایرادات جزئی مانند خرابی کابل برق یا ریموت کنترل می تواند عامل مشکل باشد. با این حال، در مواردی دیگر، مشکل می تواند ناشی از خرابی برد پاور یا مین برد باشد که اجزای اصلی تلویزیون هستند.برای جلوگیری از این مشکلات، استفاده صحیح از تلویزیون و محافظت از آن در برابر ضربه و نفوذ مایعات ضروری است. اگر تلویزیون توشیبا شما روشن نمی شود، قبل از تماس با تعمیرکار، عیب یابی های ساده را انجام دهید و از سالم بودن اتصالات و ریموت کنترل اطمینان حاصل کنید.در صورت عدم رفع مشکل، می توانید برای تعمیر تخصصی به تعمیرکار متخصص مراجعه نمایید.

علت قطع و وصل شدن مداوم تصویر تلویزیون توشیبا

تلویزیون توشیبا صدا دارد ولی تصویر ندارد

تلویزیون توشیبا صدا دارد ولی تصویر ندارد

در تلویزیون‌های ال سی دی و ال ای دی توشیبا ، اگر صدا دارید ولی تصویر ندارید، به احتمال زیاد مشکل از بک لایت است. این مشکل در تلویزیون‌های سری f توشیبا شایع‌تر است. در برخی موارد، مشکل از برد پاور است که باعث قطع ولتاژ بک لایت و خاموش شدن کامل تصویر می‌شود. در این حالت ممکن است بتوانید تصویری بسیار محو را مشاهده کنید.

دیر روشن شدن و تعمیر تلویزیون توشیبا

یکی از مشکلات رایج در تلویزیون ها، خرابی برد پاور است که در مدل های بالای چهار سال بیشتر دیده می شود. در این حالت، تلویزیون دیر روشن شده یا ناگهان خاموش می شود.اگر این مشکل را در تلویزیون خود مشاهده کردید، باید سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید. زیرا در غیر این صورت، ممکن است برد مین نیز آسیب ببیند و هزینه تعمیر چندین برابر شود.

نشانه دیگر خرابی برد پاور، خاموش شدن کامل تلویزیون بدون هیچ گونه علائم حیاتی است. البته این مشکل می تواند از برد مین هم باشد، اما احتمال آن کمتر است.برد پاور وظیفه تامین ولتاژ برای تمام قسمت های تلویزیون را بر عهده دارد و از کار افتادن آن باعث خاموش شدن کامل دستگاه می شود.

ارسال نظرات تعمیر تلویزیون توشیبا

فرم درخواست تماس

فرم درخواست نظرات

  شما عزیزان می توانید با استفاده از لینک زیر انتقادات و پیشنهادات خودرا با ما در میان بگذارید.

پاک شدن برنامه تلویزیون توشیبا

برخی از تلویزیون ها، به خصوص مدل های رسیور دار، پس از هر بار خاموش و روشن شدن، تنظیمات خود را از دست می دهند. این مشکل به دلیل خرابی مین برد تلویزیون رخ می دهد و نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات فرسوده روی آن دارد. خدمات تعمیر مین برد در محل شما نیز ارائه می شود.

هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا

هزینه تعمیر و سرویس تلویزیون توشیبا به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی، قطعات مورد نیاز و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد.به طور کلی، پس از تماس شما با ما  و شرح مشکل، کارشناسان تخمینی از هزینه را به شما ارائه می دهند. با این حال، قیمت نهایی بعد از بررسی دقیق دستگاه توسط تکنسین و عیب یابی دقیق تر مشخص خواهد شد.نوع قطعات مورد نیاز برای تعمیر نیز در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است.

قیمت قطعات با توجه به کیفیت و برند آنها متفاوت است.هزینه اجرت تعمیر نیز طبق نرخنامه اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری تعیین می شود. البته در مواردی خاص که تعمیرات پیچیده تر باشد، ممکن است هزینه به صورت توافقی بین شما و تعمیرکار تعیین گردد

هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا